Szczegóły dotyczące stanowiska

Kierownik Perfumerii w Opolu

X

PRZEŚLIJ OFERTĘ DO ZNAJOMEGO

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

(Wysyłając do kilku znajomych, oddziel ich adresy przecinkiem.)

Numer referencyjny.
SEPH02005
Lokalizacja
Polska
Dział
Handel detaliczny
Firma
Sephora SA
Rodzaj umowy
Umowa na czas nieokreślony
Data publikacji
27 Luty 2018

Jeśli Twoje wyobrażenie o wymarzonym miejscu pracy, to

W Sephora "piękno" współgra z "kreatywnością":Zawsze wyczuwamy najgorętsze marki i śledzimy najnowsze trendy oraz produkty, cały czas tryskamy nowymi pomysłami i innowacyjnością, aby zaoferować naszym klientom niesamowity wybór kosmetyczny.
W Sephora nauka jest poprzez zabawę: zachęcamy do innowacji, panuje u nas wolność w eksperymentowaniu! Jesteśmy poważni, ale nie bierzemy siebie zbyt poważanie ! Zawsze odważni, ale nigdy nie lekceważący. Ogromną uwagę przywiązujemy do szczegółów, ale jednocześnie skupiamy się na naszej globalnej, niekonwencjonalnej wizji świata. Dodaj do tego kolory, kobiece wartości, wyobraźnie i kreatywność, wtedy znajdziesz odważne podejście, które czyni różnicę.
Naszym celem jest to, by Sephora stała się najbardziej podziwianym sprzedawcą detalicznym na świecie.
Należymy do grupy LVMH, Sephora w liczbach:
- 17,000 dostępnych produktów
- 6 milionów klientów rocznie odwiedzających naszą flagową perfumerię Champs-Elysées
- ponad 300 perfumerii we Francji i około 2,000 na całym świecie
- 27,000 pracowników - z czego 4,500 we Francji
Czy chcesz do nas dołączyć ? To co u nas znajdziesz to: szkolenia, wyzwania, nieustanny rozwój.Przygoda zaczyna się tu: Come sephorize the world with us!

* realizowanie planów sprzedaży zgodnie z założonym budżetem * dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta * rekrutacja, motywowanie, ocena i szkolenie zespołu * koordynowanie akcji wspierających sprzedaż na terenie perfumerii * zarządzanie kosztami perfumerii * nadzorowanie reguł konceptu firmy i procedur w perfumerii

Jeśli możesz pochwalić się

* minimum 3-letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym w międzynarodowej firmie detalicznej o najwyższych standardach obsługi klienta * doświadczeniem w kierowaniu min. kilkuosobowym zespołem pracy na wielu wskaźnikach biznesowych * wykształceniem wyższym (może być w toku) * mile widzianą znajomością języka angielskiego

Zarejestruj się przez LinkedIn®