APLIKACJA SPONTANICZNA

Jeśli nie udało Ci się znaleźć oferty pracy odpowiadającej Twoim oczekiwaniom, poniżej znajdziesz stanowiska na, które możesz aplikować.

Specjalista

Jesteś odpowiedzialny za sprzedaż w swojej sekcji. To twoja szansa, by wywrzeć wrażenie. Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś dobrym trenerem, a do tego potrafisz zmobilizować i zmotywować swój zespół Konsultantów każdego dnia. Jako osoba dobrze zorganizowana, z silnymi cechami przywódczymi, potrafisz radzić sobie ze wszystkim: od przyjęć towarów po koordynację pracy zespołu. 

Kliknij tutaj, aby aplikować na Specjalista

Konsultant

Jeżeli jesteś konsultantem, witasz klientów ze szczerym uśmiechem, oferując im jednocześnie przyjacielską i indywidualną poradę. Naszą specjalnością jest sprawianie, by klient czuł się wyjątkowy. By odnieść sukces, pielęgnuj w sobie pozytywne nastawienie do świata, kompetencje i zdolność do nawiązywania kontaktów. Jesteś zaangażowany i każdy nowy produkt postrzegasz, jako biznesową szansę oraz potencjalne źródło satysfkacji klienta. 

Kliknij tutaj, aby aplikować na Konsultant

Kierownik Perfumerii

Lubisz być odpowiedzialny za monitorowanie sprzedaży, a Twoje zacięcie do współzawodnictwa korzystnie wpływa na zyski. Masz na oku wszystkie detale: od handlu po jakość, ale jednocześnie nie tracisz z pola widzenia najważniejszego celu: by usatysfakcjonować klienta. Wymagasz wiele od swoich zespołów, ale jesteś sprawiedliwy i umiesz docenić ciężką pracę, masz doświadczenia na podobnym stanowisku około 3 lat.

Kliknij tutaj, aby aplikować na Kierownik Perfumerii

Aplikacja spontaniczna Sephora Polska

Jeśli nie znalazłeś/aś oferty pracy odpowiadającej Twoim oczekiwaniom aplikuj tutaj - rekrutacja spontaniczna Sephora.
Możesz również aktywować powiadomienia o nowych ofertach pracy, by być na bieżąco informowanym o aktualnych ofertach pracy, które spełniają Twoje oczekiwania.